Działka budowlana Brzozowe Błota
Brzozowe Błota, kujawsko-pomorskie
- 79 000 zł
- 828 m²
- 95,41 zł/m²
Patryk Kurlandt
Skontaktuj się
Działka budowlana Brzozowe Błota
Brzozowe Błota, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Działka budowlana Brzozowe Błota
Zaktualizowane: 21 maja 2026
79 000 zł 828 m² 95,41 zł/m²
prostokątMedia:
woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 79 000 zł (95,41 zł/m²)
- Działka: budowlana, 828 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą nieutwardzoną
- Media: woda w drodze, szambo
- Źródło: biuro nieruchomości: Kurlandt Invest, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 75/14365/OGS
Opis nieruchomości
Idealne miejsce do wypoczynku, dla osób ceniących kontakt z naturą, z dala od miejskiego zgiełku!
Działka zlokalizowana jest w urokliwej i spokojnej okolicy - wieś Brzozowe Błota, położona w sercu Borów Tucholskich, tuż przy granicy Tucholskiego Parku Krajobrazowego. Leżąca w odległości zaledwie 5 km od Okonin i Jeziora Okonińskiego.
Usytuowana w malowniczym miejscu, granicząca z lasem - sosny, które stanowić będą naturalne ogrodzenie niezakłócające charakteru działki. (...)
500 334...
500 334 331